Реферат: Підхід до природи з точку зору нетрадиційних поглядів
Відносини ворожості.
1. Ненависть така ж сильна, як і любов.
Якщо ви хочете когось позбавитись, його не можна ні любити, ні ненавидіти. Будьте байдужі, якщо ви відчуваєте огиду, ви прив’язуєте його до себе сильними ланцюгами, ви дальше будете з ним. Людям здається, що, ненавидячи когось, вони віддаляють його від себе. Навпаки, ненависть – це сила, яка зв’язує нас з людиною так, як і любов, узи любові принесуть одне, а узи ненависті – іннше.
2. Любов як засіб захисту.
Щоб захистити себе від своїх ворогів – любіть їх. Якщо ви відчуваєте огиду до них, ви розриваєте на частини свою ауру, і цей отвір робить вас подразливими до всього того, що є негативного у ваших ворогів. Ви одержуєте їх аморальність, ненависть.
Найкращий захист від ворогів – любов. Любити ворогів найважче, але це єдиний щлях захисту.
3.Використовуйте образу, як можливість для духовної роботи.
Справжній учень ніколи не дотримується порад нижчої натури, яка мстить за скоєне зло. Він не хоче бути злим, нервовим, сентиментальним, неврівноваженим, він хоче стати сильним. Але для того він повинен вдень і вночі пов’язати себе з позитивним, інакше він потрапить у владу негативного і пропаде.
4. Спосіб прощення. Людина бідна і слабка духовно і не може прощати. Вона мусить відповідати на образи. Щоб прощати людям, які зробили вам зло ви повинні бути великі, багаті, сильні. В даний момент ваш ворог торжествує, що йому вдалося нанести вам удар, а в дійсності його треба жаліти, тому, що рано чи пізно космічна справедливість покарає його.
5. Завоюйте своїх ворогів, піднявшись вище від них.
Не можна перемогти злих людей злісю тому, що ви ототожнюєте себе з ними, опускаєтесьна той же рівень. Щоб захиститись, ви повинні змінити рівні, не залишатись з тими ж вібраціями і випромінюваннями, що й ваш ворог. Ви повинні піднятись вище, наче птах, добратись до благодійних районів. Досягти вищого рівня за допомогою сили волі. Медитації і молитви. Ви вже захищені від ворогів, тому, що ваша вібрація не подібна на їх вібрацію.
Шляхи допомоги людству.
Більшість з нас тільки критикує людей, які нами керують. І ці люди змучені цими негативними і пагубними думками, вимушені приймати рішення, протилежні інтересам держави, а їх помилки відбиваються на людях. Щоб допомогти своїй країні, ви повинні досягти того, хто керує нею, посилати йому багато світла. Підтримати його натхнення. Ви не можете допомогти країні. Але ви можете допомогти одній людині, а вона буде допомагати країні.
Відношення до природи.
Учні духовної науки знають, що все живе, тому вони звертаюить увагу на рослини, тварини, мінерали. Вони дуже обережні з природою і невидимими істотами. Для них земля священна, жива і населена незчисленними істотами. Землю потрібно поважати не задля неї, а задля себе. Потрібно також усвідомити, що кожна річ жива й що її треба поважати, турбуватись про неї і захищати її.
Природа населена багатьма істотами, невідомими людині. Вони мають різні назви в залежності від того, з якої країни вони походять. Коли ви гуляєте в лісі, на природі, ви повинні усвідомлювати, що всі істоти спостерігають за вами. І потрібно входити в контакт з ними, вказувати їм захоплення їхньою роботою. З ними можна розмовляти. Підійти, наприклад близько до дерева і сказати: “Яке ти прекрасне, могутнє і сильне! Ти так багато проживеш! Ох, якби в мене був твій опір і могутність”. Потрібно сказати іншим деревам про свою любов, що вони прекрасні”. Можна побачити величезну істоту, яка дивиться очима, повними світла, це Регент лісу, поєднання всіх душ тварин. Повертаючись додому, ви відчуваєте себе щасливими, тому що торкнулись справжнього життя.
Знаходячись поблизу океану, потрібно розмовляти з водяними істотами. Багато людей не розуміють різниці між доброи і злом і бояться космічної сили, про яку мало що знають.
Наш обов’язок природі.
Ми нагромаджуємо борг природі за все, що ми в неї беремо – повітря, воду, тепло, сонячні промені. Цей борг не можна оплатити грошима, тому ми повинні віддати його любов’ю, повагою і бажанням вчитись по великій Книзі Природи, показуючи доброту всім живим істотам, даючи їм наше тепло і світло. Від нас не вимагається повернення повітря, яким ми дихаємо, ні води, яку ми п’ємо. Ми не можемо виготовити воду чи повітря, тепло або світло. Ми одержали наші тіла від землі і колись ми їх повернемо, цього не минути. Ми можемо віддлати світлі випромінювання. Людям була дана квінтесенція світла, яку вони повинні збільшувати і посилати в простір. Але треба вміти це робити, бо інакше буде розповсюджуватись тільки темнота. Люди обмежені в фізичному плані, в духовному їх можливості безкінечні.
****
Мистецтво сновидіння, як здатність використовувати влані звичайні сни, перетворюючи їх в “контролюючу свідомість (за допомогою особливої форми уваги, яка називається другою увагою.”
Бездія як незнайома нам дія, яка очолює все наше існування, заставляючи його усвідомлювати свою світну частину. Щоб пояснити це, потрвбно нашу свідомість розділити на три частини. Найменша частина називається першою увагою, і це та увага яка розвинута в кожній нормальній людині в щоденному житті: воно охоплює свідомість фізичного тіла. Другу, більшу частину, називають другою увагою – й це та увага, яка нам потрібна, щоб отримати наш дух енергії і діяти, як світні істоти. Друга увага залишається на другому плані протягом всього нашого життя, якщо воно не виводиться наперед завдяки спеціальним вправам або випадковій травмі. І воно охоплює усвідомлення астрального тіла.
Омтання, найбільша частина, називається третьою увагою: це невиміряна свідомість, яка включає в себе безмежні аспекти фізичного і астрального тіла.
Якщо ввійти в третю увагу, то можна зразу її впізнати, тому. Що все в ній зразу ж стане тим, чим вона єнасправді – спалахом енергії. Цей стан дуже важко досягнути, але він плідний.
Сновидіння – це особиста справа. Яку тільки можна собі уявити. При кінцевому аналізі кожний, що бачить сон, відрізняється від всіх.
Ось можлива класифікація ріізних станів.
Спокійна активність – попередній стан, коли почуття засинають, але ще все усвідомлюють.
Завжди в цьому стані сприймається світлове проміння червонуватого кольору – приблизно такого світла, яке бачиш, коли через міцно заплющені очі дивишся на сонце. Другий стан сновидіння називається динамічна активність. В цьому випадку червонувате світло розсіюється, як туман, і дивишся на яку-небудь сцену, ніби табло, так як сцена ця нерухома. Бачиш трьохвимірну картину. Пейзаж, вулицю, будинок, людину, лице – все, що завгодно.
Третій стан – пасивні присутність. В цьому стані сновидячий не дивиться на нерухомі частини світу, а спостерігає, є свідком, як відбувається подія. Ніби верховенство наших зорових і слухових органів чуття робить цю картину головним чином справою вух і очей.
Четвертий стан – це вже те, в якому сплячі виявляються втягнуті в дію. Тут вже приймаєш участь, робиш якісь кроки і використовуєш свій час повністю. Це стан динамічної ініціативи.
Найкращим способом ввійти в сновидіння – концентруватися на кінчику грудини – верхній грані живота. ….
…Тому жінка потребує того, хто б направляв її. Щоб відчути цю точку, можна ставити на живіт мокрі холодні річкові камінці і сконцентрувати увагу на тій точці, де вони знаходяться. Поза, яка найкраща для жінки, щоб почати сновидіння, - це сісти зі схрещеними ногами, а потім дати тілу впасти. Щоб добитись кращих результатів, треба сидіти на тонкому м’якому покривалі, циновці, склавши стопи ніг одну до одної, і, поставивши бедра так, щоб вони торкалися покривала. Якщо входити в сновидіння в такому сидячому стані, то тіло не впаде вбік, а тулуб нахилиться вперед і чоло доторкнеться до стоп ніг.
Пізній вечір і ранок найбільш сприятливий для сновидінь. Оскільки займатися сновидінням потрібно в оточенні людей, то треба вибирати найкращі умови для усамітнення…
… Наша перша увага уміння з великою силою фіксувати увагу на деталях світу для того, щоб перетворити аморфне і хаотичне почуття сприймання у впорядкований світ свідомості.
Друга увага виконує роль принади, чим більше нею користуються, тим більша ймовірність досягти бажаного результату. Це такоє і функція уваги взагалі, яка так ввійшла в наше життя, що ми її не помічаємо. Як тільки навчишся запам’ятовувати сновидіння, будь-який сон, який можеш запам’яти, то це вже буде сновидінням.
… Кожен рух польоту потрібно повторити наяву і ви навчитеся користуватися своїм тілом сновидіння. Крім простого повторення літаючих рухів є ще переміщення в тіло сновидінь. Єдине, що має значення в цьому переміщенні, - це закріплення другої уваги. Саме ця увага створює світ. Щоб переміститися в тіло сновидіння, потрібно зафіксувати свою увагу на акту польоту. Важливо накопичувати увагу в сновидінні, щоб спостерігати за свім, що робиш під час польоту. Це єдиний спосіб доглядати другу увагу. Як тільки вона зміцніє, варто лише зафіксувати її на деталях і почуття польоту посилює сновидіння польоту, поки не стане звичайним “снобачити” себе, літаючим в повітрі.
Переміщатися в тіло сновидіння – включати свою другу увагу, перебуваючи активним. Першу увагу, яку створює світ, ніколи не можна подолати повністю. Мистецтво сновидіння є шляхом накопичення другої уваги, тому для переміщення в своє тіло сновидіння в активному стані потрібно практикувати сновидіння.
Три завдання для тренування другої уваги. Перша полягала в тому, щоб знаходити в сновидінні свої руки. Потім знайти місце і зафіксувати свою увагу на ньому, а пізніше проробити “денне сновидіння” і подивитися, чи зможеш попасти туди. Можна помістити в такому місці кого-небудь, кого знаєш, найкраще жінку, переслідуючи дві мети: по-перше, відмітити невеликі зміни, які можуть вказувати на те, що ти дійсно був там в сновидінні, і, по-друге, знайти ту непомітну деталь, яка виявиться якраз тим, на що настроюється друга увага. Найбільш серйозна проблема, з якою зустрінеться в сновидінні, це фіксація другої уваги на такій деталі, яка завжди залишається непомітною увагою в щоденному житті.