Реферат: Загальна характеристика підприємства і нормативно-правової бази на засадах якої ця організація створена

8.9. Про зміни, що сталися у порядку денному Загальних зборів акціонерів, Правління зобов'язане повідомити акціонерів шляхом публікації відповідної інформації в тих же виданнях не пізніше, ніж за 10 днів до дати скликання Загальних зборів акціонерів.

8.10. Загальні збори акціонерів визнаються правомочними за умови наявності кворуму, тобто якщо в них беруть участь акціонери (їх представники), які володіють у сукупності більше ніж 60% голосуючих акцій Товариства. Загальні збори акціонерів повноважні приймати рішення з будь-яких питань діяльності Товариства.

Більшістю у 3/4 голосів акціонерів або їх повноважних представників, що беруть участь у Загальних зборах акціонерів, приймаються рішення з наступних питань:

а) зміна Статуту Товариства;

б) прийняття рішення про припинення діяльності Товариства;

в) створення та припинення діяльності дочірніх підприємств, філій та представництв Товариства.

З інших питань рішення приймається простою більшістю голосів.

Спостережна рада

8.11. Спостережна рада є органом управління Товариства, що представляє інтереси акціонерів в період між Загальними зборами акціонерів і контролює та регулює діяльність Правління Товариства

8.12. Спостережна рада обирається Загальними зборами акціонері* з числа акціонерів у кількості 5 членів строком на 5 років. Член Спостережної ради не може бути одночасно членом Правління та (або) Ревізійної комісії Товариства. Порядок формування Спостережної ради регулюється внутрішніми нормативними документами.

8.13. Спостережна рада в межах своєї компетенції:

а) вимагає скликання позачергових Загальних зборів акціонерів у випадках, коли цього вимагають інтереси акціонерів і Товариства в цілому;

б) вирішує питання про винесення на розгляд Загальних зборів акціонерів тих чи інших питань;

в) розглядає висновки, матеріали перевірок і службових розслідувань, здійснюваних Ревізійною комісією;

г) подає Загальним зборам акціонерів пропозиції з питань діяльності Товариства;

д) погоджує порядок денний Загальних зборів акціонерів;

е) заслуховує поточні звіти Правління про діяльність Товариства;

є) аналізує дії Правління по керівництву поточною діяльністю Товариства, реалізації технічної та цінової політики;

ж) ініціює проведення позачергових ревізій та аудиторських перевірок фінансово-господарської діяльності Товариства;

з) попередньо погоджує проекти договорів (угод), в тому числі купівлі-продажу «а суму, що не перевищує 10% валюти балансу;

й) рекомендує Загальним зборам акціонерів розмір та спосіб зміни статутного фонду Товариства;

і) рекомендує Загальним зборам акціонерів розмір дивідендів;

ї) подає Загальним зборам акціонерів рекомендації щодо доцільності створення або припинення діяльності дочірніх підприємств, філій та представництв Товариства.

Рішенням Загальних зборів акціонерів на Спостережну раду може покладатися виконання окремих функцій, що належать до компетенції Загальних зборів акціонерів Товариства.

8.14. Порядок скликання та проведення чергових і позачергових засідань, та іншої діяльності Спостережної ради регулюється внутрішніми нормативними документами Товариства.

8.15. Засідання Спостережної ради проводяться за необхідністю, але не менше одного разу на три місяці. Засідання Спостережної ради вважається правомочним, якщо в ньому беруть участь 2/3 від загальної кількості його членів. Кожний член Спостережної ради має один голос. Рішення приймається, якщо за нього проголосувало більшість членів Спостережної ради, присутніх на засіданні. При рівності голосів - голос Голови є вирішальним.

8.16. Спостережна рада подає Загальним зборам акціонерів щорічний звіт про свою діяльність у порядку, передбаченому внутрішніми нормативними документами Товариства.

Правління Товариства

8.17. Правління є виконавчим органом Товариства і здійснює керівництво його поточною діяльністю.

8.18. Правління обирається Загальними зборами акціонерів у кількості 7 членів на строк 5 років. Функція обрання членів Правління може бути делегована відповідним рішенням Загальних зборів акціонерів Спостережній раді товариства. До складу Правління Товариства входять Голова Правління, заступники Голови Правління та члени Правління. Член Правління не може одночасно бути членом Спостережної ради та (або) Ревізійної комісії. Порядок обрання та формування Правління регулюється внутрішніми нормативними документами Товариства.

8.19. До компетенції Правління належать:

а) затвердження поточних планів діяльності Товариства та заходів, необхідних для їх виконання;

б) розробка бізнес-планів та інших програм фінансово-господарської діяльності Товариства;

в) укладання договорів (угод), в тому числі купівлі-продажу на суму, що не перевищує 5% валюти балансу;

г) затвердження щорічних кошторисів, штатного розпису та посадових окладів працівників Товариства (крім посадових осіб органів управління Товариства);

д) організація ведення бухгалтерського обліку та звітності Товариства, надання річного звіту та балансу Товариства на затвердження Загальних зборів акціонерів;

е) прийом та звільнення працівників Товариства, ведення обліку кадрів, встановлення систем заохочення та накладання стягнень на працівників Товариства;

є) організація, скликання та проведення Загальних зборів акціонерів, затвердження порядку денного зборів (за погодженням із Спостережною радою);

ж) укладання колективного договору;

з) здійснення інших дій, передбачених цим Статутом, внутрішніми нормативними документами Товариства, рішеннями Загальних зборів акціонерів і Спостережної ради.

До компетенції Правління належать всі питання діяльності Товариства, крім тих, що згідно з чинним законодавством, цим Статутом або рішенням Загальних зборів акціонерів Товариства віднесені до компетенції іншого органу Товариства. Загальні збори акціонерів можуть прийняти рішення про передачу частини належних йому повноважень до компетенції Правління.

8.20. Порядок скликання і проведення чергових та позачергових засідань Правління регулюється внутрішніми нормативними документами Товариства.

8.21. Рішення Правління приймаються колегіальне на засіданнях Правління або одноособове Головою Правління у випадку делегування йому таких повноважень. Засідання Правління проводяться у випадку необхідності, але не менше одного разу на місяць. Засідання вважається правомочним, якщо в ньому беруть участь не менше 2/3 членів Правління. Кожний член Правління має один голос. Рішення приймається, якщо за нього проголосувало більшість членів Правління, присутніх на засіданні. При рівності голосів - голос Голови є вирішальним.

8.22. Особи, які входять до складу Правління, повинні мати трудові відносини з Товариством. Члени Правління не звільняються від виконання своїх посадових обов'язків. Секретар Правління може бути призначений з числа працівників Товариства.

8.23. Голова Правління обирається Загальними зборами акціонерів на 5 років. Голова Правління керує роботою Правління. Голова Правління має право:

а) без доручення представляти інтереси Товариства та вчиняти, від його імені юридичне значущі дії;

б) розпоряджатися коштами та майном Товариства в межах, визначених Статутом Товариства, рішеннями Загальних зборів акціонерів та Спостережної ради;

в) підписувати доручення, договори (угоди), в тому числі договори оренди, купівлі-продажу та інші документи від імені Товариства;

г) розподіляти обов'язки між членами Правління;

д) вирішувати інші питання, делеговані Правлінням;

е) у випадках коли дії посадових осіб нанесли або можуть нанести збитки Товариству, Голова Правління може призупинити такі дії шляхом усунення членів Правління, інших осіб Товариства.

8.24. Перший заступник голови Правління надає допомогу Голові Правління в організації роботи Правління та виконує його функції у випадку його відсутності.

Ревізійна комісія

8.25. Ревізійна комісія здійснює перевірку фінансово-господарської діяльності Правління Товариства, його дочірніх підприємств, філій, та представництв.

8.26. Ревізійна комісія обирається Загальними зборами акціонерів з числа акціонерів у кількості 3 членів на 5 років.

Член Ревізійної комісії не може одночасно бути членом Спостережної ради, Правління та іншою особою Товариства.

8.27. Ревізійна комісія у відповідності з покладеними на неї завданнями здійснює чергові та позачергові перевірки. Порядок проведення перевірок і організація роботи Ревізійної комісії регулюється внутрішніми нормативними документами Товариства.

8.28. Чергові перевірки Ревізійна комісія Товариства здійснює за підсумками фінансово-господарської діяльності за рік. Без висновків Ревізійної комісії Загальні збори акціонерів не мають права затверджувати річний баланс.

8.29. Позачергові перевірки Ревізійна комісія Товариства здійснює:

а) за рішенням Загальних зборів акціонерів;

б) за рішенням Спостережної ради Товариства;

в) за власною ініціативою;

г) на вимогу акціонерів, що володіють у сукупності більш ніж 10% голосів.

8.30. За підсумками проведення чергових та позачергових перевірок Ревізійна комісія Товариства складає висновки.

8.31. Ревізійна комісія доповідає про результати проведених нею перевірок Загальним зборам акціонерів і Спостережній раді, звітує про свою діяльність за рік на Загальних зборах акціонерів.

8.32. Інші питання діяльності Ревізійної комісії регулюються внутрішніми нормативними документами Товариства.



  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4