Реферат: Прямий маркетинг. Загальні відомості
• рекламування нових ідей та виховання нових смаків.
Найчастіше використовують прямий маркетинг невеликі торгові підприємства, які не можуть скористатися з дорожчих технічних засобів рекламування; торгові підприємства, які обслуговують невелику кількість місцевих споживачів; провінційні та сільські торгові підприємства, віддалені від великих торгових зон та центрів; спеціалізовані торгові підприємства з вузьким асортиментом товарів; торгові підприємства, які обслуговують покупців, котрі належать до однієї соціальної групи; торгові підприємства, асортимент товарів яких розрахований на попит постійних покупців.
Щоб збільшити кількість замовлень, необхідно «прорекламувати рекламу», тобто оголосити на радіо та телебаченні про початок кампанії поштової розсилки рекламних звернень. Додати покупців може навіть такий нехитрий заклик: «Зазирніть зранку до поштової скриньки».
Отже, використання прямого маркетингу залежить від таких факторів (чинників):
• суми коштів, яку може витратити рекламодавець (виробник або посередник) на акцію;
л ступеня складності інформації, яку необхідно надати потенційному споживачеві;
• позиції рекламодавця на ринках продажу товарів;
• часу, який потенційний покупець повинен витратити на вивчення матеріалів, котрі виробник або посередник пропонують йому персонально. ,
Крім того, є велика різниця в заходах прямого маркетингу топів повсякденного попиту та товарів промислового призначення.