Сделать стартовой страницейДобавить в избранноеНаш e-mail
Добавить сайт : Редактировать


Интернет: Каталог сайтов, Рефераты, Рецепты, Мода, красота, стиль, товары, услуги, отдых
Игры On-line: Puzzle , Кроссворды , О, счастливчик!
Компьютеры: Обои на рабочий стол
Развлечения: Анекдоты, Фотоприколы, Поздравления, Фотомодели, Сонник, Гороскоп совместимости , Знакомства
Интернет-магазины: Женское белье, купальники, парфюмерия, косметика, мужское белье, одежда
Женское белье и одежда   Купальники 2018

 
Реферат Виконання вертикальних, горизонтальних і стельових швів
    Теми рефератів --> Технічні науки [55] --> Реферат: Виконання вертикальних, горизонтальних і стельових швів
Реферат: Виконання вертикальних, горизонтальних і стельових швів

    Сторінка - 1/1

Вертикальні шви (стиковому і кутові) виконують у напрямку знизу нагору. Попередньо підготовляється зварюванням Металева горизонтальна площадка перетином, рівним перетинові наплавленого металу шва. Площадка створюється поперечними рухами електрода трикутником. Провар у корені шва забезпечується затримкою горіння дуги в цьому місці при русі електрода трикутником. Найбільший провар горня досягають, коли електрод перпендикулярний вертикальної осі. Набрякання розплавленого металу запобігають нахилом електрода з боку електродотримача вниз.

Зварювання вертикальних швів електродами великих діаметрів і при великому струмі скрутний через стікання метал і незадовільне формування шва. Тому застосовують електроди діаметром до 4 мм, рідко 5 мм, а зварювальний струм знижують у порівнянні зі зварюванням у нижнім положенні.

Вертикальне зварювання в напрямку зверху вниз можливий електродами, що дають тонкий шар шлаку. У цьому випадку метал у зварювальній ванні твердіє швидше і стікання його практично не відбувається. Для вертикального зварювання зверху вниз застосовують електроди з целюлозним, пластмасовим покриттям органічного виду (ОЗС-9, АНО-9, ВСЦ-2, ВСЦ-3 і ін.). Продуктивність зварювання зверху униз вище продуктивності зварювання знизу нагору. Вертикальні шви також зручно виконувати електродами з обпиранням покриття на крайки, що зварюються.

Горизонтальні і стельові шви виконувати складніше, ніж вертикальні (мал. 32). При виконанні горизонтальних швів на верхньому листі часто утворяться підрізи, а при зварюванні в стельовому положенні повний провар кореня шва утруднений. В обох випадках зварювання повинне вироблятися короткою дугою з досить швидкими коливальними рухами. Метал товщиною більш 8 мм зварюють багатопрохідними швами. Перший валик у корені горизонтального шва наноситься електродом діаметром 4 мм, а наступні — діаметром 5 мм. Перший валик у корені стельового шва виконується електродом діаметром 3 мм, а наступні — діаметром не більш 4 мм. Валики горизонтального і стельового швів зручно виконувати електродами з обпиранням покриття. При виконанні стельових швів гази, що виділяються при зварюванні покритими електродами, піднімаються нагору і можуть залишатися у шві. Тому для зварювання в стельовому положенні варто користуватися добре просушеними електродами, які дають невеликий шлак.

Рис. 32. Положення і рухи Електрода при зварюванні в горизонтальному і стельовому положеннях:

а — горизонтальний кутовий шов, б — наплавлення в стельовому положенні,

в — стельовий стиковий шов.


    Сторінки - 1
Інформація
Всього 4648 рефератів в 65 розділах



bigmir)net TOP 100